Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta/Latvijas Universitāte Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ Par SynotTip Virslīgas 4.apļa labāko jauno spēlētāju atzīts Ņikita Koļesovs

Par SynotTip Virslīgas 4.apļa labāko jauno spēlētāju atzīts Ņikita Koļesovs

04/12/2017

Par SynotTip Virslīgas 2017.gada sezons ceturtā apļa labāko jauno spēlētāju futbola žurnālistu un klubu galveno treneru balsojumā atzīts FK Ventspils spēlētājs Ņikita Koļesovs.

Kopš 2015.gada sezonas Virslīgas čempionātā tiek noteikts un sveikts katra apļa labākais jaunais spēlētājs. Kandidātus izvirza Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padome, savukārt balsojumā piedalās mediji un visu klubu galvenie treneri. Būtiskākais kritērijs šīs balvas saņemšanai ir vecuma ierobežojums, proti, spēlētājam ir jāatbilst U-21 vecuma kategorijai.

Šajā reizē LFF Treneru padome 4.apļa labākā jaunā spēlētāja titulam izvirzīja sešus kandidātus: 

Ņikita Koļesovs (FK Ventspils)
Ingars Sarmis Stuglis (Spartaks Jūrmala)
Roberts Uldriķis (RFS)
Dāvis Sandis Strods (FK METTA/Latvijas Universitāte)
Vladislavs Kurakins (Riga FC)

Arī ceturtajā aplī balsojums, atšķirībā no 1.apļa, kad pārliecinoši par labāko tika atzīts Roberts Uldriķis (RFS), izvērtās krietni līdzvērtīgāks un tikai pēc pēdējo balsu apkopošanas kļuva zināms, ka balvu saņems Ņikita Koļesovs, kurš pa labāko tika atzīts pēc 3.apļa, līdz ar to kā vienīgais šosezon iegūstot divas individuālās balvas. Atgādinām, ka 2.aplī par labāko tika atzīts Riga FC vārtsargs Vladislavs Kurakins.

Apsveicam spēlētāju!

Piezīme: FK METTA/Latvijas Universitāte galvenais treneris Andris Riherts no balsojuma atturas.


Foto: Raitis Supe

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com