Optibet virslīga
FK Ventspils FK Metta/Latvijas Universitāte Valmiera Glass ViA RFS BFC Daugavpils FK Jelgava FK Spartaks FK Liepāja Riga FC

\\ Par "Ventspils" treneri kļūst melnkalnietis Vukičevičs

Par

18/01/2018

Futbola kluba "Ventspils" vadība paziņojusi, ka no jaunās sezonas par komandas galveno treneri strādās 49 gadus vecais Melnkalnes futbola speciālists Dejans Vukičevičs.

49 gadus vecis Vukičevičs spēlētāja karjeru noslēdza 2000. gadā, bet no 2003. gada strādājis par galveno treneri dažādos Melnkalnes, Serbijas un Moldovas klubos. Ar "Zeta" un "Mogren" komandām Vukičevičs izcīnījis Melnkalnes čempiontitulus. Pēdējā Vukičeviča darba vieta bija Podgoricas "Mladost" klubs, kurā treneris strādāja no pagājušā gada aprīļa līdz septembra beigām.

"Esmu priecīgs, ka manā trenera liktenī atgadījies tāds ievērojams notikums. Nedaudz laika pavadīju Ventspilī, bet jau varu teikt, ka man šeit ļoti iepatikās. Uzreiz acīmredzams, ka apstākļi darbam ir brīnišķīgi, paliku apmierināts ar redzēto un esmu pilns entuziasma. Esmu ļoti pateicīgs visiem, kas pielika daudz pūļu, kas aicināja mani uz FK "Ventspils" - tas ir uzticēšanās jautājums, cilvēciskas attieksmes, kas man ļoti svarīgi, un es izdarīšu maksimāli iespējamo, lai šo uzticēšanos attaisnotu," kluba mājaslapā citēts jaunais komandas treneris.

"Zinu, ka "Ventspils" ir klubs ar bagātām tradīcijām, klubs, kurš daudz uzvarējis, kas pavisam nesen bija Latvijas čempions un vienmēr cīnās par pirmo vietu. Man tas ir principiāli tādēļ, ka es pēc rakstura esmu uzvarētājs un vienmēr gribu uzvarēt. Protams, futbolā tas ne vienmēr izdodas, bet jebkurā gadījumā tikai tāds izaicinājums - būt pirmajam - man ir interesants, tikai tādus uzdevumus risina manas komandas. Domāju, arī "Ventspils" līdzjutējiem arī ir interesanta cīņa tikai par pašām augstākajām vietām. Tas ir ļoti labi un tas uzliek papildus atbildību, ko es brīnišķīgi saprotu. Es mīlu uzbrūkošu futbolu, mīlu uzvarēt - kurš to nemīl?! Tomēr nekas nenotiek tāpat vien - tikai neatlaidīgs un atbildīgs darbs. Tā kā darbs "Ventspilī" - tas ir jauns izaicinājums man, un tas ir liels pienākums," sacīja Vukičevičs.

"Viegli, protams, nekas nebūs, bet, ja tic panākumam un ļoti daudz un nopietni strādā, tad, nešaubos, ka var sasniegt jebkuru uzstādīto mērķi. Tādēļ strādāsim mēs tiešām daudz, milzīga nozīme manā komandā ir disciplīnai un neapšaubāmi pilnīga visu futbolistu pašatdeve. Kļūdas ir visiem, bet jebkurā gadījumā spēlētājam jācīnās līdz galam un vienmēr jāizpilda viss pēc maksimuma. Nepieļaujami, ja kāds, piemēram, paskatīsies mūsu treniņu (par spēlēm pat nerunāju!) un pateiks: "Šie puiši šodien slikti darīja savu darbu." Kas tāds nedrīkst būt! Tas ir tavs darbs, un tev vienmēr tas jāizpilda pilnīgi atbildīgi un disciplinēti."


fkventspils.lv

  • Iesaki rakstu:
  • draugiem.lv
  • twitter.com
  • facebook.com